محل تبلیغات شما
** به نام قدرت مطلق الله **
پنجمین جلسه ازششمین دوره سری کارگاههای  آموزشی
با دستور جلسه :

OT 
  استاد جلسه:  
کمک راهنمای محترم مسافر سینا

نگهبان : مسافرسعید                                     دبیر: مسافرصابر
       روز سه شنبه       
مورخ 15 /1398/11  راس ساعت  17  برگزار گردید.

خلاصه سخنان استاد:
خدارو شکر میکنم که بار دیگر توانستیم در جلسه حضور داشته باشیم ، اینکه کم وقت می رسد برای کمک رهنماها که در جایگاه استادی بنشینند نشون از پویایی نمایندگی ما داره و همیشه هستند دوستانی که تمایل دارند در این جایگاه خدمت کنند و به این خاطر راهنماها در مراسمات و جشنها بیشتر جهت خدمت در این جایگاه فرصت پیدا میکنند ، دستور جلسه این هفتمون هست ot من جا داره که این هفته رو تبریک عرض کنم در راس به بنیان کنگره ۶۰ جناب اقای مهندس ، نگهبان کل ot کشور اقای بابک لطفی ، ایجنت نمایندگی زنجان اقا امید که مسعولیت نظارت مستقیم دارند به اداره ot و خدمت تمام دوستانی که در این اداره خدمت میکنند ، ot یک صور اشکار دارد و یک صور پنهان ، مثل تمام مطالبی که ما در کنگره ۶۰ یاد گرفته ایم که هر چیزی یک بخش صور اشکار دارد و یک بخش صور پنهان ، جهان بینیی در کنگره ۶۰ کامل هست که با هر دو چشم راجع به قضایا نگاه کند یعنی من وقتی راجع به ot صحبت میکنم همزمان اگر یک نگاهم به خود ot برود و یک نگاهم به مسائلی که در صور پنهان ot وجود دارد و دیده نمیشود اون موقع هست که این شخص اگر با هر دو نگاه جلو بره تبدیل به یک مسافر خیلی خیلی کامل میشود ، شما تصور کنید که در جاده با یک ماشین در حرکت هستید که یک چراغ ماشین فقط روشنه ، احتمال انحراف از جاده خیلی زیاده ولی وقتی هر دو چراغ روشن باشد احتمال اینکه من از جاده منحرف شوم خیلی کمه ، هر دو چراغ روشن یعنی جهان بینی کامل داشتن ، یعنی نگاه من به مسائل کاملا دو گانه باشد ، ot یک سم هستش که به مراتب خیلی خطرناکتر از هرو ئین و شیشه میباشد ولی چون این سم از داخل یک مثلث عبور میکند تبدیل به یک داروی حیات بخش میشود مثلثه چیه ؟ 

"D.SAP" نمایندگی ساوه

کارگاه آموزشی عمومی 98/07/25

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60؛ لژیون میبد 98/7/30

,یک ,، ,ot ,صور ,خیلی ,    ,که در ,هر دو ,در این ,کنگره ۶۰

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Daniel's page ecrodgeda Wayne's info kaunosisi phtamecunte the number of breaths megamiraf موسسه آسیب های اجتماعی ستایشگران giolovorid پرموب - مرجع دانلود نرم افزار و بازیهای موبایل