محل تبلیغات شما
** به نام قدرت مطلق الله **

نهمین جلسه از نهمین دوره سری کارگاههای  آموزشی عمومی
با دستور جلسه :

وادی ششم وتاثیر آن روی من

استاد جلسه:  
کمک راهنمای محترم مسافر اقا سجاد

نگهبان : مسافر فریدون                                    دبیر: مسافربهزاد

روز پنج شنبه 1398/11/24 ساعت 17 برگزار گردید

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان سجاد هستم یک مسافر در ابتدا به ایجنت محترم نمایندگی زنجان بابت جایگاه ایجنتی ایشان تبریک عرض می نمایم .
همه دستور جلسات کنگره 60 برای رشد و ارتقا انسانهاست انسانهایی که در گیر مواد مخدر و اعتیاد و ضد ارزشها بودند و پس از گذراندن پنج وادی می رسند به وادی ششم  با عنوان حکم عقل را در قالب فرمانده کاملا اجرا نماییم.
بنیانگذار کنگره 60 جناب آقای مهندس این مطالب و آموزش های کنگره را به زبان بسیار ساده و روان طراحی نموده اند تا هر شخصی با هر سطح سوادی بتواند متوجه بشود .
به فرموده آقای مهندس رسیدن به فرمان عقل به صورت کامل یک امر غیر ممکن به شمار می رود ولی می توانیم نزدیک بشویم به فرمان عقل و این یک امر بسیار ساده ای می باشد و این نزدیک شدن به فرمان عقل یعنی شروع کارهای خیلی ساده من به عنوان یک انسان می دانم سیگار و تریاک بد هستند و چندین بار اقدام به ترک کردیم رفتیم کمپ و درد کشیدیم ولی دوباره مصرف کردیم حالا می گوییم روش کمپ راه صحیحی نبود ولی در کنگره 60 آموزشها کاملا معقول هستند در کنگره 60 یاد گرفته ایم عقل اشتباه نمی کند مگر آنکه تجربه نداشته باشد و به عبارتی آدم عاقل از یک سوراخ مار یک بار گزیده می شود .

در ادامه استاد فرمودند :
در بعضی از مسائل ما بارها از یک سوراخ گزیده شده ایم و این یعنی حماقت یعنی می دانیم که داریم اشتباه می کنیم عقل هم فرمان می دهد و ما هم بارها در مورد این مسئله تجربه داریم و می دانیم که کار ضد ارزشی است و ما اگر بار دیگر برویم و مواد مصرف کنیم این یعنی حماقت یعنی راجع به مصرف مواد مخدر ما حماقت کرده ایم و اگر کسی این کلمه را به ما گفت نباید ناراحت بشویم چون ما از قبل راجع به مصرف مواد مخدر  تجربه داشته ایم آن تجربه ای که من وشما ها مسافرین در مورد مصرف مواد مخدر و تخریب های آن داریم هیچ فیلسوف و هیچ کاشفی ندارد همه ما پروندمون پر است از تجربیاتی که راجع به اعتیاد داشته ایم و بازگشت دوباره در کنگره به سمت مواد مخدر یعنی حماقت و بدبختی انسان این هستش که نمی تواند آن چه را که می دانداجرا کند و نمی تواند فرمان عقل را اجرا کند و این به فرمان عقل رسیدن فقط نیازمند یک چیز است و آن دوری از ضد ارزشها است یعنی تزکیه و پالایش .
    امروز تولد سه سالگی آقا جعفر می باشد که من به نوبه خودم به ایشان خانواده محترمشان و راهنمای عزیز شان آقا سینا تبریک عرض
می نمایم و اینکه می بینید آقا جعفر امروزه خدمتگذار در کنگره 60 هستند به خاطر سفر منظمشان می باشد بنده آرزوی موفقیت برای ایشان را دارم .

"D.SAP" نمایندگی ساوه

کارگاه آموزشی عمومی 98/07/25

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60؛ لژیون میبد 98/7/30

,یک ,عقل ,کنگره ,یعنی ,فرمان ,    ,فرمان عقل ,کنگره 60 ,در کنگره ,به فرمان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عشق بی ثمرLove Barren جغرافیای ایران زمین irangeography Robert's site کتابخانه چاه کور ⚾⚾ My Life Story دانلود آهنگ جدید ایرانی nikpendar وب مسافر مصطفی صفری parsiboy سیمین چت|اینازچت|چت ایناز