محل تبلیغات شما
** به نام قدرت مطلق الله **

ششمین جلسه ازششمین دوره سری کارگاههای  آموزشی
با دستور جلسه :

وادی ششم وتاثیر آن روی من

استاد جلسه:  
مسافر علی

نگهبان : مسافرسعید                                     دبیر: مسافرصابر

روز سه شنبه1398/11/22راس ساعت 17 برگزار گردید.

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان علی هستم یک مسافر  آقای استاد امین در جهانبینی کنگره مدلی اراءه کرده اند به نام شهر وجودی  برای درک بهتر صور پنهان و برای عقل هم قلعه عقل رو قرار دادند و هر شهری هر کشوری نیاز به یک حاکم داره  حاکمی قدرتمند و توانمند . و عقل مطمعنا قدرتمند ترین حاکمی هست که میتواند جسم را اداره کند ، و در موقع ضرورت بهترین تصمیم را خواهد گرفت  ، و در مقابله این عقل یک ( نفس  ) وجود دارد  ، که اگر هر چقدر در جهت ضد ارزش ها کارهای ضد ارزشی حرکت کنم باعث پایین آمدن رتبه نفس میشوم   مثل پایین ترین حد نفس اماره که از چهارپایان هم کمتر است . اما هر چقد به سمت ارزش ها حرکت کنم به سمت روشنایی ها حرکت کنم باعث تقویت عقلم میشود و همه اینها در کنگره با نوشتن سی دی با وادی ها باعث میشود که عقل هم قدرتمند شود . و میتونم به ندای عقل گوش کنم .

در ادامه استاد فرمودند:

وقتی من کاری را انجام میدهم میدانم آن کار خوب نیست این را هم میدانم که از حکم عقل دور شده ام . من میدونستم که مصرف مواد مخدر خوب نیست اما باز رفتم دنبالش  و اینجا نفس من بر عقل من غلبه کرد . و باعث شد که من تسلیم نفس و مواد مخدر بشم    و حالا اگر بخوام خودم رو تقویت کنم و در کنگره به سی دی ها گوش کنم به صحبت های راهنمام گوش کنم . و در این راستا حرکت کنم باعث میشه که عقلم قدرتمند بشه و من رو بطرف روشنایی ها و تزکیه و پالایش نفس هدایت بکنه . . . ممنون که به حرفهای من گوش دادید .

جلسه هماهنگی بین کمک راهنماها ی محترم .ایجنت محترم و نماینده مرزبانی 
برگزار گردید .

"D.SAP" نمایندگی ساوه

کارگاه آموزشی عمومی 98/07/25

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60؛ لژیون میبد 98/7/30

,عقل ,کنم ,ها ,باعث ,قدرتمند ,    ,حرکت کنم ,و در ,گوش کنم ,کنم باعث

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

insacarca آستان مقدس سید هاشم وسیدمحتشم لشکان Judy's style Peter's game تولد مهربون ترین مرد زمینی boarenabe creatatderte انجمن علوم پرتونگاری استان گیلان miraculous نمایشگاه اتومبیل سورتمه