محل تبلیغات شما
** به نام قدرت مطلق الله **

دهمین جلسه از نهمین دوره کارگاههای  آموزشی عمومی 
با دستور جلسه :

وظایف راهنما و رهجو

استاد جلسه:  
کمک راهنمای محترم مسافر آقا صادق

نگهبان : مسافر جعفر                             دبیر: مسافرفریدون

روز پنج شنبه 1398/12/1راس ساعت 17 برگزار گردید.

خلاصه سخنان استاد:
سلام‌دوستان صادق هستم یک مسافر ، در ابتدا تبریک عرض میکنم به مسافر مقصود و مسافر مجید بخاطر ورودشون به سفر دوم و گرفتن گل رهایی از دستان پر توان جناب اقای مهندس و همچنین تبریک عرض میکنم به راهنمای این دو عزیزمون اقا سینا و راهنمای همسفرشون نیز تبریک عرض میکنم و ارزوی موفقیت دارم برای همه دوستان عزیزم‌.
در مورد دستور جلسه این هفته  هر کس از زاویه نگاه خودش میتواند به این دستور جلسه نگاه کند ، وظایف راهنما و رهجو ، وظیفه یعنی انجام دادن مسئولیتی که بر عهده فرد گذاشته شده است و راهنما در کنگره ۶۰ کسی است که مسیر درمان اعتیاد رو رفته و جلودار شخص رهجو هست و راه رو دارد به او نشان میدهد و رهجو هم از اسمش مشخصه کسی که دنبال راهه ، جوینده راهه و راه زندگی ، خوشبختی و روشنایی رو گم کرده است ، هر دو نفر راهنما و رهجو داوطلبانه وارد کنگره شده اند و قاعدتا خودشون باید دنبال پیدا کردن و ظایفشون باشند ،

در ادامه استاد فرمودند:
 یک سری وظایفی هست که در کنگره ۶۰ بهشون گفته میشود ولی یک سری وظایف هستند که خودشون باید دنبال پیدا کردن این وظایف باشند ، در کنگره ۶۰ راهنما عین اینکه یک راهنما هست یک رهجو هم هست و وظایفی که بر عهده یک رهجو هست بر عهده راهنما هم هست در کنگره ۶۰ همه جایگاهها دارای وظایفی هستند ، مرزبان ، کمک راهنما ، ایجنت ، دیده بان علاوه بر اینکه و ظایف رهجو را برعهده دارند و ظایف جایگاه خدمتی را هم باید به نحو مطلوب انحام دهند ، به نظر من اولین وظیفه یک رهجوی سفر اولی اینه که تسلیم کنگره بشه و بادیدن تصاویر و نمونه های رها شده از اعتیاد به کنگره ایمان بیاورد وقتی تسلیم کنگره شد باید قبول کند که هیچ چیزی نمی داند یعنی اول ندانی را بدان تا بدانی را بدانی ، وقتی که قبول کرد بلد نیستم و چون بلد نیستم نمی توانم انجام بدهم اون موقع هست که دریافت میکند و جذب میکند ، در کنگره ۶۰ اموزشها جاریه ، انرژی فراوانه نیروی القا احیا تحرک هم هست پس من باید بخوام که این اتفاق بیفتد ، به نظر من  اولین وظیفه راهنما این است که خودش رو بروز نگه دارد و اموزشهای کنگره ۶۰ را به رهجو انتقال بدهد،  اگر ما در کنگره باشیم و وظایف عادی خودمون که راهنما بهمون میگه را مانند سر وقت امدن ، سر وقت خوابیدن و سر وقت بیدارشدن دارو ی OT رو درست مصرف کردن رو درست انجام دهیم به نتایج مطلوبی خواهیم رسید ، از اینکه به سخنان من گوش کردید سپاسگذارم .

"D.SAP" نمایندگی ساوه

کارگاه آموزشی عمومی 98/07/25

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60؛ لژیون میبد 98/7/30

، ,  ,کنگره ,راهنما ,هست ,رهجو ,    ,در کنگره ,کنگره ۶۰ ,عرض میکنم ,تبریک عرض

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بولوکات فناوری و دیجیتال آبخیز گیلان کسب درآمد به شیوه نوین scarearchuljo شرکت آب و فاضلاب استان لرستان آریا مارکتینگ، مجله آنلاین بازاریابی،فروش،کسب و کار و کارآفرینی مطالب اینترنتی صفحه ی وب " هادی شریعتی" winxclub55