محل تبلیغات شما
** به نام قدرت مطلق الله **

دوازدهمین  جلسه از پنجمین دوره کارگاههای  آموزشی خصوصی 
با دستور جلسه :

سیگار

استاد جلسه:  
مسافر کمک راهنمای محترم آقا ابراهیم 

نگهبان : مسافر جعفر                        دبیر: مسافرفریدون

روز پنج شنبه 1399/3/15راس ساعت 17 برگزار گردید

خلاصه سخنان استاد :
خدا را شکر میکنم که در کنگره هستم و دارم آموزش می بینم در مورد دستور جلسه باید بگویم که درمان سیگار میتواند شاه کلید و مکمل درمان اعتیاد ما باشد یعنی این که به این صورت است که ما سفر OTرا شروع کنیم و به درمان سیگار فکر نکنیم آقای مهندس در پی تحقیقاتی که انجام دادند آزمایشها و آزمونهایی که انجام شده به این نتیجه رسیده اند که رهجویی که وارد کنگره می شود بعد از دو ماه که از سفرش گذشت بایستی اگر خواسته درمان دارد در جلسات ویلیام وایت برای درمان سیگار خود اقدام کند .

استاد در ادامه فرمودند:
در کنگره ما یاد گرفته ایم که هر ماده مخدر که از سد خونی مغز عبور کند سیستم عصبی و سیستم مغز را از تعادل طبیعی خودش خارج می کند و نیکوتین از سد خونی مغز عبور می کند و جایگزینی حاصل می شود و باید مد نظر داشته باشیم و جدی به آن نگاه کنیم و به این صورت نباشد که من به خود بگویم فعلا زود است بعد از سه ماه یا پنج ماه اقدام می کنم الان دیگر اخذ رهایی و درمان اعتیاد با درمان سیگار تکمیل می شود و این درمان هم سخت است هم آسان و بستگی به نوع نگاه ما دارد .

"D.SAP" نمایندگی ساوه

کارگاه آموزشی عمومی 98/07/25

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60؛ لژیون میبد 98/7/30

,درمان ,کند ,سیگار ,مغز ,جلسه ,    ,درمان سیگار ,به این ,می شود ,مغز عبور

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

fledelicun چهار پر nahococog آوازهای خانم میم مطالب اینترنتی footsfodofor وبلاگ نمایندگی شادآباد عکس های ماشین اسپورت و خفن THE KOREAN STARS Cheap NFL Football Jerseys - 60% off & Free Shipping