محل تبلیغات شما
** به نام قدرت مطلق الله **
چهاردهمین جلسه از هشتمین دوره سری کارگاههای  آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران 
با دستور جلسه :

وادی سوم و تاثیر ان روی من

استاد جلسه:  
  راهنمای تازه واردین مسافر  
  نگهبان : مسافر اسماعیل                                         دبیر: مسافر سلمان
       روز پنج شنبه       
مورخ 07 /1398/09  راس ساعت  17  برگزار گردید.

خلاصه سخنان استاد: 
این وادی میگوید که هیچ کسی به اندازه خود من نمیتواند به من فکر کند یعنی من نباید انتظار داشته باشم کسی کاسه داغتر از اش برای من باشد و یا من همین طور برای دیگران باشم  و وقتی من این دیدگاه را داشته باشم تمامی اخلاقهای من تغییر پیدا میکند و حالا این موضوع میتواند در مورد خودم و در مورد اطرافیانم درخانواده ،جامعه ،کنگره هم صدق کند

من خودم قبل از ورود به کنگره ادمی بودم که انتظار داشتم دیگران مشکلات من رو حل کنند و با تمام وجودم به این موضوع باور داشتم و اگر تفکرات انسان بدین شکل باشد ناخوداگاه حس طلبکارانه خواهد داشت و یک ادم ناسپاسی میشود و رفته رفته به مشکلاتش اضافه خواهد شد

"D.SAP" نمایندگی ساوه

کارگاه آموزشی عمومی 98/07/25

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60؛ لژیون میبد 98/7/30

,کنگره ,داشته , مسافر ,وادی ,مورد ,    ,این موضوع ,داشته باشم ,در مورد ,هم صدق

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امام مهدی (مهدی یاران) Joseph's life باشگاه رزمی ولایت پایگاه شهید منفرد چیزی به من یاد بده . . . M&MSUBTITLE مجنون مست ( دل نوشته های ادبی و هنری حسن بنی عامری : داستان نویس ) Mehdi Ganjehzadegan dupycomra فروشگاه فایل 1 Arlene's site