محل تبلیغات شما

مسافرصائب: سلام لطف کنید خودتون رو معرفی کنید و بفرمایید چند سال درگیر اعتیاد بودید؟ چه موادی مصرف میکردید؟
مسافر ولی:  سلام من ولی هستم یک مسافر 6 سال درگیر اعتیاد بودم مصرف اولیه تریاک مصرف بعدی شیره بود.
مسافر صائب:چه زمانی و چرا تصمیم گرفتید درمان اعتیاد انجام دهید؟
مسافر ولی: وقتی من به اعتیاد روی آوردم شکست کاری و مالی خورده بودم و مصرف مواد مخدر برای من مدتی بصورت مسکن عمل میکرد ولی در ادامه متوجه شدم تبدیل به بلای جانم میشود.به خاطر مصرف شروع به دروغ گفتم به هرکس و هر چیزی شدم.همین دروغ گفتن در ادامه باعث شد از مواد مخدر خسته بشوم و به دنبال ترک و درمان آن بیافتم.
مسافر صائب:چگونه و به چه طریقی با کنگره 60 آشنا شدید؟
مسافر ولی: من قبلا با یک دوره قرص B2 شروع به ترک مواد مخدر کردم.و قرص را جزء مواد مخدر نمی دانستم. بعد از گذشت یک زمانی متوجه شدم که قرص B2 بروی ذهن و خواب من تاثیر گذاشته بعد دچار ناامیدی شدم که ترک مواد مخدر امکان ندارد. تا اینکه بعد از گذشت زمانی از یکی از دوستان که خود در کنگره 60 درمان شده بود با اینجا آشنا شدم و .

"D.SAP" نمایندگی ساوه

کارگاه آموزشی عمومی 98/07/25

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60؛ لژیون میبد 98/7/30

ولی ,مصرف ,مخدر ,مواد ,شدم ,اعتیاد ,مواد مخدر ,ترک مواد ,بعد از ,از گذشت ,مسافر صائب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mingti39 ssigquibawhin گلچین مطالب وب اشعار عرفانی فقیر حقیر سلطان الفقر(دكترحاجمحمدقدمی kietrapdetal وب گاه اشراق عقل سرخ stepebmedsand همسفران نمایندگی استاد معین مطالب اینترنتی