محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله
هفتمین جلسه از دور اول سری جلسات لژیون سردارهمسفران نمایندگی زنجان با دستور جلسه "گلریزان" بهنگهبانی همسفر مینا، دبیری و استادی کمک راهنما همسفر یاسمن در مورخ 99/8/12 راسساعت 17 آغاز بکار نمود.

درهفته گلریزان می خواهیم خدمتی را انجام بدهیم که طرف مقابلمان را نمی بینیم و از کسی تشکر کنیم که برای ما قابل رویت نیست ولی کاملا قابل حس است چرا که اگر آن نیرو نبود ما نیز در اینجا حضور نداشتیم.
هفته گلریزان فرصتی برای پرداخت است از طرفی وقتی بهای خودم را پرداخت می کنم تزکیه مال و جان انجام می شود همانطور که جناب مهندس همیشه می گویند تزکیه مال و جان کنید. مطمئنا این فرد جزء افراد بخشنده است که می تواند از آن بگذرد و خدمت مالی انجام دهد که بی شک خداوند پاداش عمل سالم را درزندگی اش جاری خواهد کرد چرا که وعده خداوند دروغ نیست. 

"D.SAP" نمایندگی ساوه

کارگاه آموزشی عمومی 98/07/25

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60؛ لژیون میبد 98/7/30

گلریزان ,انجام ,زنجان ,نمایندگی ,جان ,مال ,همسفران نمایندگی ,سردار همسفران ,نمایندگی زنجان ,و جان ,تزکیه مال ,همسفران نمایندگی زنجان ,سردار همسفران نمایندگی ,لژیون سردار همسفران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید اسكیت دو چرخ کودکانه بچگانه دخترانه پسرانه 2020 Hollis's info دبیرستان آموزش از راه دور دخترانه نشر دانش بانه 09188744396 Kevin's game انجمن علوم پرتونگاری استان گیلان خبر و کتاب جامعه‌شناسی اطلاعات بلاگ جزوه ننویس نمایندگی مجاز تعمیرات بوش،آاگ،کنوود،کندی من و قلم